KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 3033347

nr 303 3347

Grafiskt blad

efter Zorn, fuktskador, 19x15

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 mars 2004